משחקט – ציוד לגני ילדים

על כל רכב שתרכשו או תמכרו בעסקת טרייד אין תקבלו צ’ופר משחק לילדים שווה

מכירת רכבים בטרייד אין

טרייד אין לרכב פירושו החלפת רכב יד-שנייה או ראשונה תמורת רכב אחר בניכוי הפרשי העלויות. טרייד-אין מתבצע לרוב במגרשי מכוניות והוא אופציה מומלצת לרכישת רכב חדש העדיפה מכמה בחינות על מכירה פרטית של הרכב וקניית רכב חדש אחריה. אמנם כאשר מבצעים טרייד אין מחיר הרכב ממנו מעוניינים להיפטר יהיה נמוך מעט מהמחיר שהוא עשוי לקבל בשוק הפתוח אך חיסכון בזמן, טרחה, והאחריות הניתנת עם הרכב החדש מהווים יתרונות בולטים על פני מכירה עצמאית. מכירה עצמאית כרוכה בתמחור הרכב לאחר סקר שוק מקיף, פרסום באתרים ובלוחות המתאימים, קבלת שיחות מלקוחות פוטנציאליים ופגישות עימם, נסיעות מבחן ובדיקת מוסך. כל אלה יכולים לקחת זמן ואנרגיה, אשר נחסכים כאשר עושים טרייד אין. נקודה נוספת היא ההתמקחות הכרוכה במכירה עצמאית של הרכב, כאשר עושים טרייד אין התהליך פשוט יותר מאחר ומגרשי המכוניות מיומנים בביצוע עסקאות מסוג זה והחלטיים לגבי המחיר שהם מוכנים לתת. כמו כן, מגרשי מכוניות לא יבהלו מכל בלאי או נזק שנגרם לרכב מאחר ובידן הערכות מדויקות לגבי העלויות הכרוכות בתיקון הנזקים. בנוסף, במכירת רכב באופן עצמאי עשוי להיווצר פער בין מכירת הרכב לקניית רכב חדש מבחמבחינת זמן. עוד..

משחר ילדותנו -המשך מאמר

העולם והאנשים בו, ושמעודדים ערכים חיוביים ובונים כעזרה הדדית, אהבה לעצמו ולשאר האנשים, אי אלימות
וכדומה.
לצד כל המסרים החינוכיים הללו, לא כדאי לשכוח, שמטרתם היא בראש ובראשונה,
לאפשר לילד שעה של רגיעה והנאה חסרת מגבלות או נוקשות רבה מידי. עוד..

משחר ילדותנו – חלק ראשון

 מרגע הגעתנו אל בית ההורים, קצת אחרי החלפת החיתול, היניקה, הניסיונות הראשונים
להתאקלם בעולם החדש, במה אנחנו נתקלים ? צעצועים ומשחקים.
מהווים תפקיד חשוב ביותר בהתפתחותם של תינוקות וילדים בגיל הרך, ומלווים אותנו
גם הלאה, בתור בוגרים, שנהנים לא פחות מהילדים, לשחק ולהשתעשע.

טוענים שהלמידה המשמעותית ביותר מתרחשת כאשר אנחנו נהנים. עוד..

התפתחות הילד בגן ילדים -המשך מאמר

הצעצועים הללו אינם רק משחקים להנאה, אלא גם מיועדים לפיתוח המחשבה והקוגניציה של ילדים בכל מיני גילאים. כל צעצוע בעיקרון מיועד לגילאים מסוימים, משום שלכל גיל יש תקופת התפתחות מיוחדת שיש להשקיע בה והמשחקים הללו מקנים את הכלים הנכונים והרצויים לכל הילדים בטווח הגילאים המדובר. כמובן שלא תמיד זה כך, משום שגם כאשר אנו גדלים, אנו עדיין רוצים ואוהבים לשחק במשחקים הישנים. עוד..

התפתחות הילד בגן ילדים – חלק ראשון

כולנו זוכרים עוד מהתקופה שהיינו ילדים עד כמה נהנינו לשחק עם הצעצועים שהיו לנו, ועד כמה תמיד רצינו עוד צעצוע כזה וצעצוע אחר. תמיד היו נחלתם הגדולה של הילדים ובכל תקופה אנו רואים סוג אחר של צעצועי ילדים שמומצאים ומיוצרים, על מנת שנוכל תמיד לשמר את הילדות, לפחות בדרך של עניין במשחקים. בימים היו עשויים מחומרים כמו עץ, פח ובד. עוד..

איך למצוא גן ילדים איכותי ?- המשך מאמר

כאשר מוצאים פוטנציאלי, חשוב לבדוק כמה דברים מאוד חשובים:
אם הילד לא אוהב את האווירה, הוא לא ירצה ללכת, ורק יקבל טראומה מהליכה לגן ועזיבת הבית.
לאחר מכן, חשוב לבדוק את הצוות. אם הצוות אינו מקצועי מספיק, או לא נעים, או גרוע מכך, אינו קשוב לצרכים של הילד או של ההורה, פשוט לא יתאים.
לאחר מכן מגיעים כל הפקטורים האחרים, כמו: הקירבה אל הבית, העלות, הנוחות והשם. עוד..

איך למצוא גן ילדים איכותי ?- פרק ראשון

כל אמא חדשה יודעת, שיש כמה דברים מאוד חשובים שיש לעשות כאשר הילד נולד. תחילה, יש לדאוג לכל צרכיו הבסיסיים, כמו אכילה, שינה, עשיית צרכים, הגיינה ורוגע. דבר נוסף, שכל אמא מתחילה לחשוב עליו עוד בשליבים הראשונים בחייו של התינוק, הוא חיפוש טוב. אחת המטרות הכי חשובות של כל הורה. עוד..